Stiefel
 

Úvodní stránka

Mapy pro soukromé osoby a firmy

ČR a SR

Evropa a svět

Panoramatické a dekorativní mapy

Podložky A2, A3, A4

Ceník


Mapy pro školy

Astronomie

Dějepisné mapy

Česká republika

Evropa a svět

Jednotlivé státy

Kontinenty

Matematika a fyzika

Ceník


Ostatní

Objednávka

Ceník - komplet

Kontakt

Dotazy

FAQ


Poslední aktualizace

17. 01. 2006

 

Objednávka          |         Ceník - komplet          |         Kontaktní údaje          |         Dotazy          |         FAQ

Česká republika


ČR - severozápadní region


 

  První mapa z připravovaného souboru regionálních vlastivědných map České republiky začíná severozápadním regionem – Karlovarský a Ústecký kraj. Podkladem pro vlastivědné informace je obecně geografická mapa se zakreslením všech obcí a dopravní síti. Z vlastivědných údajů, které se v mapě nachází, vybíráme: městská památková rezervace, muzeum, přírodní zajímavost, průmysl a zemědělství. Součástí mapy je i malá mapa České republiky, která má žákům napomáhat vyjádřit polohu zobrazeného regiónu k ostatním vyšším územním a správním celkům ČR a dále legendy se základní charakteristikou kraje, s vykreslenými významnými historickými, technickými, stavebnými a uměleckými památkami daného kraje.


Regionální vlastivědná mapa je určena pro 3., 4. a 5. ročník ZŠ a má napomáhat podrobnějšímu poznávání místní krajiny i významných hospodářských, rekreačních, uměleckých, kulturních a chráněných středisek.
 

 

Zpět  | Zpět na úvod